Predsieňové steny

V našej kategórií Predsieňové steny nakúpite tovar už od 29 €. K najčastejšie kupovaným patrí Vešiakový panel, dub canyon/biela extra vysoký lesk, RACHEL TYP 3 a Nádstavec, dub canyon/biela, MARIANA MX 30, ale aj Predsieňová zostava, dub sonoma, NOKO-SINGA 04. Zákazníci dobre hodnotia najmä Predsieňová zostava, dub sonoma, NOKO-SINGA 03 V akcií kúpite aktuálne produkt Predsieň, biela, AMALIA K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Predsieň, dub sonoma, AMALIA Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Predsieň, dub sonoma/biela, AMALIA. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Predsieňové steny a budete naozaj spokojní.

Predsieň, biela, AMALIA

Predsieňová zostava AMALIA Materiál: DTD laminovaná Farba: biela Rozmery (ŠxHxV): 144x29x188 cm Hrúbka materiálu korpus: 16 mm Dodávané v demonte.

Skriňa, biela/betón, SIMA

Dvojdverová skriňa SIMA Materiál: DTD laminovaná Farba: biela/betón Rozmery (ŠxHxV): 60x35,2x185 cm Hrúbka materiálu: 16 mm S jednou policou a vešiakovou tyčou Dodávané v demonte.

Skriňa, biela/dub sonoma, SIMA

Dvojdverová skriňa SIMA Materiál: DTD laminovaná Farba: biela/dub sonoma Rozmery (ŠxHxV): 60x35,2x185 cm Hrúbka materiálu: 16 mm S jednou policou a vešiakovou tyčou Dodávané v demonte.

Predsieňová zostava, biela, GADIS

Materiál: laminovaná DTD Farba: biela Rozmery (ŠxHxV): 90x34x195 cm S výklopným botníkom So zrkadlom S policovou skriňou Vešiakový panel Otváranie PUSH - UP ABS hrany Vešiaková časť Dodávané v demonte

Predsieňová zostava, dub sonoma, GADIS

Materiál: laminovaná DTD Farba: dub sonoma Rozmery (ŠxHxV): 90x34x195 cm S výklopným botníkom So zrkadlom S policovou skriňou Vešiakový panel Otváranie PUSH - UP ABS hrany Vešiaková časť Dodávané v...